• Film startowa

Lista Startowa na dzień 08-04-2017

Lista Startowa "3 Szturm na Wieżę" kat. OPEN - na dzień 08-04-2017
LP Imię Nazwisko Rok Płeć Klub/Team Miasto Pakiet Opłata
1 Andrzej Adamczyk 1989 M   Szczecin 1 ok
2 Paweł Adamczyk 1984 M   Szczecin 1 ok
3 Adrian Bagieński 1986 M STC STARGARD Szczecin 4 ok
4 Katarzyna Balcerak 1966 K Fabryka Triatlonu Kobylanka 3 ok
5 Dawid Bartwanowicz 1991 M Bike-team Dawid Bartwanowicz Szczecin 1 ok
6 Anna Bazan 1988 K   Szczecin 3 ok
7 Adam Bączyk 1977 M MONIA TEAM Szczecin 4 ok
8 Monika Bączyk 1978 K MONIA TEAM Szczecin 4 ok
9 Piotr Będkowski 1990 M   Szczecin 4 ok
10 Dariusz Bielenis 1967 M   Świnoujście 1 ok
11 Patrycja Bieniecka 1989 K   Bezrzecze 3  
12 Kamil Bojarski 1996 M Bike Team Chojna Chojna 4 ok
13 Przemysław Bomba 1979 M Fizjobiegacze Szczecin Szczecin 4  
14 Adam Bubeła 1975 M   Poznań 4 ok
15 Krzysztof Buczek 1979 M HQ MNC NE Szczecin 4 ok
16 Anita Bujnowska 1990 K   Police 2 ok
17 Sylwester Ceniuch 1969 M Bike Team roletki.home.pl Szczecin 1 ok
18 Andrzej Charkowski 1982 M Garage Team Szczecin Szczecin 2 ok
19 Jakub Charkowski 2000 M Garage Team Szczecin Szczecin 1 ok
20 Maciej Chromiński 1978 M   Gorzów Wlkp. 4 ok
21 Radosław Chrzempka 1980 M   Szczecin 1 ok
22 Adrian Czapczyk 1981 M   Poznań 4 ok
23 Krzysztof Czarnota 1972 M epidemiasportu_pl Lipiany 1 ok
24 Łukasz Czyrny 1981 M   Karnice 4 ok
25 Piotr Ćwirko 1984 M   Szczecin 4 ok
26 Wiktor Dąbrowski 1991 M   Szczecin 4 ok
27 Ryszard Derleta 1962 M derMMed Szczecin 1 ok
28 Mateusz Derleta 1992 M derMMed Szczecin 1 ok
29 Błażej Dobersztyn 1979 M   Szczecin 4  
30 Leszek Domagalski 1975 M Ty i Ja Strzelce Krajeńskie 4  
31 Maciej Drazek 1989 M   Szczecin 4  
32 Magdalena Droździel 1986 K KB Hermes Gryfino Gryfino 3 ok
33 Wojciech Droździel 1983 M   Gryfino 1 ok
34 Paulina Dudaronek 1996 K KM Szczecin Szczecin 4 ok
35 Bartosz Duraj 1980 M duraj team Banie 2 ok
36 Maria Duraj 1981 K duraj team Banie 2 ok
37 Sławek Durman 1984 M   Stargard 2 ok
38 Paweł Dziadkiewicz 1984 M Bilfinger Moryn 4  
39 Marcin Dziewulski 1978 M   Warzymice 1 ok
40 Mariusz Elert 1988 M Paprykarze Szczecin 2 ok
41 Tomasz Gabryel 1983 M   Szczecin 2 ok
42 Radosław Gładysz 1982 M Garage Team Szczecin Szczecin 2 ok
43 Wojciech Gregula 1986 M KP PSP Straz pożarna Chojna 1  
44 Przemysław Grzeliński 1977 M Wall of Fame Mierzyn 2 ok
45 Paweł Gulbinowicz 1979 M   Goleniów 1  
46 Mirosław Guzikiewicz 1972 M Rozbiegany Goleniów Goleniów 4 ok
47 Peter Heydemann 1968 M   Sassnitz 4 ok
48 Leszek Holyński 1987 M   Przecław 2  
49 Marcin Inglot 1987 M Jedi Training Academy Chwarstnica 1 ok
50 Łukasz Jagła 1979 M   Kołobrzeg 4  
51 Adam Jankowski 1991 M BIKE TEAM CHOJNA Chojna 4  
52 Dariusz Jankowski 1983 M   Lipiany 4 ok
53 Rafał Jaros 1990 M Jaros Bike Szczecin 1 ok
54 Grzegorz Jaroszewicz 1973 M Bike Team roletki.home.pl Police 4 ok
55 Mateusz Jasiński 1987 M   Giżycko 2 ok
56 Paweł Jemielity 1981 M Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS Bezrzecze 2  
57 Krzysztof Juszczak 1954 M   Koszalin 4 ok
58 Przemysław Kaczorowski 1974 M   Szczecin 4 ok
59 Dawid Kiełbasiewicz 1994 M   Szczecin 4 ok
60 Adam Kieszkowski 1985 M   Szczecin 4 ok
61 Igor Klęczar 1991 M Bike Team Chojna Moryń 4 ok
62 Krzysztof Kokot 1992 M 12 BZ Szczecin 1 ok
63 Konrad Kolasa 1977 M Ula&Aniela Bezrzecze 1 ok
64 Jarek Kołat 1975 M STC STARGARD Szczecin 4 ok
65 Grzegorz Komisarczyk 1971 M STC STARGARD Stargard 4 ok
66 Joanna Konstańczak 1983 K Night Runners Poznań 4 ok
67 Emil Kordaczuk 1983 M   Szczecin 2 ok
68 Piotr Kozłowski 1979 M   Szczecin 3 ok
69 Mateusz Krawczyk 1991 M Ambasador Festiwalu Biegowe w Krynicy Zdrój Drawsko Pomorskie 2 ok
70 Robert Królikowski 1972 M Wieczorne bieganie Bezrzecze 4 ok
71 Tomasz Kuźmicz 1979 M Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus Dołuje 4  
72 Grzegorz Kwaśniewski   M Tricarbon.pl Szczecin 2 ok
73 Sławomir Laufer 1969 M   Szczecin 1 ok
74 Bartłomiej Lewkowicz 1980 M   Szczecin 1 ok
75 Sławomir Lizura 1983 M Mick o 'Amelika Huipû - Triathlon Team Biskupice 4 ok
76 Bartosz Ława 1979 M   Szczecin 2 ok
77 Przemysław Łazaronek 1977 M Mick o' Amelika Huipû -Triathlon Team Szczecin 1 ok
78 Bartosz Marczewski 1981 M Samodzielny Publiczny Wojewodzki Szpital Zespolony Szczecin Stargard 4 ok
79 Bartosz Marczewski 1981 M Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony w Szczecinie Stargard 4  
80 Agata Maryniak 1979 K Szczeciński klub rowerowy Gryfus Szczecin 4  
81 Paweł Mazgoła 1987 M   Szczecin 3 ok
82 Paweł Mazurek 1987 M   Lipiany 4 ok
83 Boguś Michalak 1972 M SMT Szczecin Szczecin 1 ok
84 Łukasz Michalski 1985 M   Szczecin 3 ok
85 Marcin Michałowski 1980 M Szczeciński klub rowerowy Gryfus Szczecin 1  
86 Rafał Miśkiewicz 1997 M   Pyrzyce 1 ok
87 Piotr Młynarczyk 1984 M   Szczecin 4 ok
88 Justyna Modelska 1975 K Ty i Ja Strzelce Krajeńskie 4  
89 Michał Mosiński 1985 M Amatorzy Biegania Szczecin 4 ok
90 Rafał Mrówczyński 1976 M CF Respect Pobiedziska 4 ok
91 Wioletta Murawska 1969 K Bike Team roletki.home.pl Szczecin 1 ok
92 Kuba Murawski 1999 M Bike Team roletki.home.pl Szczecin 1 ok
93 Justyna Nanu 1985 K Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS Szczecin 4  
94 Magdalena Nowak 1987 K   Szczecin 1  
95 Marta Nowak 1990 K   Stargard 4 ok
96 Wioleta Nowicka 1980 K Wieczorne Bieganie w Gryfinie Gryfino 4  
97 Daniel Oleszkiewicz ? M   Szczecin 1 ok
98 Błażej Olszewski 1986 M TTC Maszewo 4  
99 Łukasz Orszulak 1984 M Toucan Team Szczecin 2 ok
100 Marta Pachuc 1986 K SMT Szczecin Szczecin 2 ok
101 Tomasz Panasiuk 1973 M SMT Szczecin Szczecin 4  
102 Grzegorz Parol 1977 M   Szczecin 3 ok
103 Mariusz Piątkowski 1979 M   Moryn 1  
104 Jakub Piechocki 1991 M   Szczecin 1 ok
105 Dariusz Plewik 1980 M B&R Automatyka Przemysłowa Mierzyn 1 ok
106 Adam Pociecha 1979 M Uznam Świnoujście Szczecin 1 ok
107 Krzysztof Prorok 1989 M Jedi Training Academy Szczecin 1 ok
108 Rafał Pryk 1975 M Rozbiegany Goleniów Goleniów 2/4 ok
109 Grzegorz Przybysz 1985 M   Szczecin 2 ok
110 Marek Rutkiewicz 1966 M Stargardzki Klub Morsów Miedwianie Niedżwiedż 2 ok
111 Kamila Rybaczek 1984 K   Warzymice 1 ok
112 Artur Rybaczek 1981 M   Warzymice 1 ok
113 Grzegorz Sala 1983 M     4 ok
114 Bartosz Smęda 1986 M   Szczecin 1 ok
115 Oktawiusz Sobczyk 1984 M 12 Brygada Zmechanizowana Szczecin 4  
116 Agnieszka Sowa 1989 K Wieczorne Bieganie w Gryfinie Marwice 4 ok
117 Ardian Sowinski 1989 M   Choszczno 4  
118 Edyta Stanasiuk 1986 K Fizjobiegacze Szczecin Szczecin 2 ok
119 Łukasz Stefaniak 1978 M   Szczecin 1 ok
120 Marta Stolarska 1987 K Husaria Race Team Szczecin Szczecin 2 ok
121 Jakub Strugielski 1988 M   Szczecin 1 ok
122 Tomasz Strzelec 1975 M Wieczorne Bieganie w Gryfinie Gryfino 1 ok
123 Adrian Szczepański 1987 M CS Ironman Szczecin 2 ok
124 Radosław Szczygielski 1985 M   Szczecin 4 ok
125 Paweł Szczygieł 1987 M   Stargard 4 ok
126 Joanna Szefler 1977 M Mick o'Amelika Huipû-Triathlon Team Szczecin 3 ok
127 Robert Szota 1988 M SMT Szczecin Załom 4 ok
128 Sebastian Szotowicz 1980 M SZWLA Stargard Stargard 3  
129 Helena Szulc 1986 K SMT Szczecin Police 2 ok
130 Piotr Szurmiej 1987 M Wieczorne Bieganie w Szczecinie Szczecin 4  
131 Aleksander Szwed 1975 M   Mierzyn 4  
132 Karol Szymanowski 1982 M   Szczecin 2 ok
133 Jarosław Szymański 1974 M   Załom 2 ok
134 Wojciech Śliwa 1974 M KS IRONMAN CS POLSKA Szczecin 1 ok
135 Agnieszka Świderska 1992 K Agnieszka Świderska Szczecin 4 ok
136 Andrzej Świerek 1976 M Ironman Szczecin Dołuje 1 ok
137 Łukasz Uldynowicz 1983 M MLUKS Mokasyn Płoty Gryfice 4  
138 Marek Walburg 1976 M Ironman CS Polska Szczecin 1 ok
139 Maciej Waligórski 1962 M   Mierzyn 1 ok
140 Maciek Jan Waligórski 1998 M   Mierzyn 1 ok
141 Krzysztof Waszak ? M   Stargard Szczeciński 4  
142 Piotr Wierzba 1982 M Deadlift Przecław 4 ok
143 Natalia Wiklak 1992 K   Szczecin 4  
144 Paweł Wiśniewicz 1990 M 12 Brygada Zmechanizowana Szczecin 4 ok
145 Piotr Wiśniewski 1979 M MTR SZCZECIN TEAM Szczecin 4 ok
146 Damian Wojcieszonek 1997 M CS Ironman Szczecin 2 ok
147 Adam Wojtysiak 1969 M LP Team Gorzów Wlkp. 4 ok
148 Karina Woźniak 1998 K CS Ironman Szczecin 2 ok
149 Radosław Wójcik 1985 M   Stargard 2 ok
150 Rafał Wójcik 1972 M   Szczecin 1 ok
151 Damian Wójcik 1970 M Triathlon Darłowo Darłowo 4 ok
152 Julian Wroński 1985 M STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAM Stargard 3 ok
153 Piotr Wypych 1985 M   Stargard 2 ok
154 Tomasz Zajda 1984 M   Szczecin 2 ok
155 Sebastian Załęski 1973 M Garage Team Szczecin Szczecin 2 ok
156 Piotr Zawarski 1998 M CS Ironman Szczecin 2 ok
157 Jacek Zawieja 1984 M   Szczecin 2  
158 Krzysztof Żuk 1986 M   Szczecin 1 ok
159 Michał Żurawski 1982 M TotalShine Szczecin 4