• Film startowa

Wyniki 3 szturm

3 Szturm na Wieżę 09-04-2017 - wyniki
M-sce Imię Nazwisko Rok Płeć Klub/Team Inne dane Nr startowy Czas
1 Rafał Jaros 1990 M Jaros Bike Szczecin 18 1:59:21
2 Krzysztof Kokot 1992 M 12 BZ Szczecin 36 2:00:28
3 Łukasz Michalski 1985 M   Szczecin 7 2:00:39
4 Adrian Szczepański 1987 M CS Ironman Szczecin 35 2:01:28
5 Grzegorz Kwaśniewski   M Tricarbon.pl Szczecin 128 2:02:18
6 Kuba Murawski 1999 M Bike Team roletki.home.pl Szczecin 133 2:03:46
7 Mateusz Derleta 1992 M derMMed Szczecin 132 2:04:37
8 Adam Pociecha 1979 M Uznam Świnoujście Szczecin 67 2:07:05
9 Łukasz Stefaniak 1978 M   Szczecin 86 2:12:55
10 Dariusz Bielenis 1967 M   Świnoujście 82 2:13:03
11 Wojciech Droździel 1983 M   Gryfino 94 2:14:43
12 Bartosz Ława 1979 M   Szczecin 32 2:16:36
13 Adam Kieszkowski 1985 M   Szczecin 102 2:16:42
14 Paweł Dziadkiewicz 1984 M Bilfinger Moryn 48 2:17:32
15 Piotr Ćwirko 1984 M   Szczecin 41 2:18:08
16 Maciek Jan Waligórski 1998 M   Mierzyn 21 2:19:22
17 Piotr Zawarski 1998 M CS Ironman Szczecin 25 2:20:29
18 Wioletta Murawska 1969 K Bike Team roletki.home.pl Szczecin 134 2:20:51
19 Marek Walburg 1976 M Ironman CS Polska Szczecin 101 2:21:02
20 Radosław Wójcik 1985 M   Stargard 135 2:21:37
21 Przemysław Łazaronek 1977 M Mick o' Amelika Huipû -Triathlon Team Szczecin 26 2:22:05
22 Paweł Wiśniewicz 1990 M   Szczecin 91 2:22:09
23 Paweł Mazgoła 1987 M   Szczecin 3 2:22:34
24 Piotr Wiśniewski 1979 M MTR SZCZECIN TEAM Szczecin 89 2:23:18
25 Piotr Będkowski 1990 M   Szczecin 6 2:23:38
26 Peter Heydemann 1968 M   Sassnitz 31 2:26:24
27 Wojciech Śliwa 1974 M KS IRONMAN CS POLSKA Szczecin 47 2:26:40
28 Dariusz Jankowski 1983 M   Lipiany 80 2:27:25
29 Sławomir Laufer 1969 M   Szczecin 17 2:29:37
30 Łukasz Orszulak 1984 M Toucan Team Szczecin 100 2:29:37
31 Igor Klęczar 1991 M Bike Team Chojna Moryń 57 2:30:39
32 Sylwester Ceniuch 1969 M Bike Team roletki.home.pl Szczecin 78 2:31:41
33 Rafał Pryk 1975 M Rozbiegany Goleniów Goleniów 74 2:32:14
34 Jarosław Szymański 1974 M   Załom 37 2:32:19
35 Grzegorz Sala 1983 M     87 2:32:44
36 Tomasz Zajda 1984 M   Szczecin 113 2:33:07
37 Adrian Bagieński 1986 M STC STARGARD Szczecin 66 2:33:18
38 Anna Bazan 1988 K   Szczecin 68 2:33:26
39 Robert Królikowski 1972 M Wieczorne bieganie Bezrzecze 88 2:36:05
40 Piotr Wierzba 1982 M Deadlift Przecław 28 2:36:45
41 Ryszard Derleta 1962 M derMMed Szczecin 131 2:36:49
42 Krzysztof Czarnota 1972 M epidemiasportu_pl Lipiany 97 2:37:51
43 Bartłomiej Lewkowicz 1980 M   Szczecin 33 2:38:28
44 Sławomir Lizura 1983 M Mick o 'Amelika Huipû - Triathlon Team Biskupice 125 2:38:36
45 Jarek Kołat 1975 M STC STARGARD Szczecin 8 2:38:45
46 Przemysław Kaczorowski 1974 M   Szczecin 69 2:39:47
47 Kamil Bojarski 1996 M Bike Team Chojna Chojna 61 2:39:50
48 Grzegorz Jaroszewicz 1973 M Bike Team roletki.home.pl Police 115 2:40:22
49 Karina Woźniak 1998 K CS Ironman Szczecin 34 2:40:27
50 Dawid Kiełbasiewicz 1994 M   Szczecin 71 2:40:54
51 Michał Mosiński 1985 M Amatorzy Biegania Szczecin 112 2:41:02
52 Sławek Durman 1984 M   Stargard 38 2:41:11
53 Rafał Miśkiewicz 1997 M   Pyrzyce 64 2:42:41
54 Agnieszka Świderska 1992 K Agnieszka Świderska Szczecin 11 2:42:41
55 Mateusz Krawczyk 1991 M Ambasador Festiwalu Biegowe w Krynicy Zdrój Drawsko Pomorskie 27 2:43:42
56 Wiktor Dąbrowski 1991 M   Szczecin 81 2:44:25
57 Paweł Adamczyk 1984 M   Szczecin 12 2:44:47
58 Grzegorz Komisarczyk 1971 M STC STARGARD Stargard 104 2:45:05
59 Grzegorz Przybysz 1985 M   Szczecin 77 2:45:49
60 Karol Szymanowski 1982 M   Szczecin 96 2:45:53
61 Dariusz Plewik 1980 M B&R Automatyka Przemysłowa Mierzyn 55 2:46:03
62 Adam Bubeła 1975 M   Poznań 84 2:46:38
63 Adrian Czapczyk 1981 M   Poznań 59 2:48:45
64 Krzysztof Żuk 1986 M   Szczecin 106 2:48:51
65 Patrycja Bieniecka 1989 K   Bezrzecze 30 2:49:01
66 Mirosław Guzikiewicz 1972 M Rozbiegany Goleniów Goleniów 72 2:49:17
67 Robert Szota 1988 M SMT Szczecin Załom 45 2:50:13
68 Joanna Konstańczak 1983 K Night Runners Poznań 58 2:50:42
69 Bartosz Marczewski 1981 M Samodzielny Publiczny Wojewodzki Szpital Zespolony Szczecin Stargard 40 2:51:59
70 Krzysztof Prorok 1989 M Jedi Training Academy Szczecin 5 2:52:10
71 Mariusz Elert 1988 M Paprykarze Szczecin 43 2:53:07
72 Magdalena Droździel 1986 K KB Hermes Gryfino Gryfino 95 2:53:15
73 Damian Wójcik 1970 M Triathlon Darłowo Darłowo 120 2:53:40
74 Monika Bączyk 1978 K MONIA TEAM Szczecin 53 2:53:56
75 Paweł Gulbinowicz 1979 M   Goleniów 79 2:55:12
76 Andrzej Adamczyk 1989 M   Szczecin 19 2:59:03
77 Aleksander Szwed 1975 M   Mierzyn 22 2:59:04
78 Radosław Gładysz 1982 M Garage Team Szczecin Szczecin 105 2:59:11
79 Paweł Szczygieł 1987 M   Stargard 39 2:59:51
80 Boguś Michalak 1972 M SMT Szczecin Szczecin 15 3:00:13
81 Maciej Waligórski 1962 M   Mierzyn 20 3:00:40
82 Edyta Stanasiuk 1986 K Fizjobiegacze Szczecin Szczecin 103 3:00:49
83 Radosław Szczygielski 1985 M   Szczecin 92 3:00:49
84 Konrad Kolasa 1977 M Ula&Aniela Bezrzecze 29 3:02:07
85 Rafał Mrówczyński 1976 M CF Respect Pobiedziska 114 3:03:59
86 Krzysztof Juszczak 1954 M   Koszalin 99 3:04:14
87 Łukasz Czyrny 1981 M   Karnice 9 3:04:33
88 Emil Kordaczuk 1983 M   Szczecin 10 3:05:39
89 Marcin Inglot 1987 M Jedi Training Academy Chwarstnica 16 3:06:47
90 Jakub Charkowski 2000 M Garage Team Szczecin Szczecin 109 3:07:15
91 Andrzej Charkowski 1982 M Garage Team Szczecin Szczecin 108 3:08:00
92 Piotr Młynarczyk 1984 M   Szczecin 60 3:08:46
93 Marcin Dziewulski 1978 M   Warzymice 2 3:09:55
94 Joanna Szefler 1977 K Mick o'Amelika Huipû-Triathlon Team Szczecin 130 3:10:00
95 Marta Pachuc 1986 K SMT Szczecin Szczecin 62 3:10:07
96 Helena Szulc 1986 K SMT Szczecin Police 63 3:10:07
97 Adam Bączyk 1977 M MONIA TEAM Szczecin 52 3:10:30
98 Dawid Bartwanowicz 1991 M Bike-team Dawid Bartwanowicz Szczecin 65 3:14:15
99 Anita Bujnowska 1990 K   Police 14 3:14:15
100 Radosław Chrzempka 1980 M   Szczecin 49 3:15:00
101 Bartosz Duraj 1980 M duraj team Banie 73 3:16:02
102 Maria Duraj 1981 K duraj team Banie 76 3:16:02
103 Grzegorz Parol 1977 M   Szczecin 70 3:16:17
104 Tomasz Gabryel 1983 M   Szczecin 44 3:17:04
105 Paweł Mazurek 1987 M   Lipiany 51 3:18:47
106 Magdalena Nowak 1987 K   Szczecin 90 3:18:59
107 Julian Wroński 1985 M STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAM Stargard 42 3:18:59
108 Piotr Wypych 1985 M   Stargard 85 3:18:59
109 Mateusz Jasiński 1987 M   Giżycko 24 3:22:17
110 Marta Stolarska 1987 K Husaria Race Team Szczecin Szczecin 23 3:22:17
111 Maciej Chromiński 1978 M   Gorzów Wlkp. 83 3:26:04
112 Marek Balcerzak 1965 M   Kobylank 54 3:40:45
113 Przemysław Grzeliński 1977 M Wall of Fame Mierzyn 46 3:42:05
114 Agnieszka Sowa 1989 K Wieczorne Bieganie w Gryfinie Marwice 13 3:57:28
115 Tomasz Strzelec 1975 M Wieczorne Bieganie w Gryfinie Gryfino 75 3:57:28
DNF Katarzyna Balcerak 1966 K Fabryka Triatlonu Kobylanka 56 DNF
DNF Piotr Kozłowski 1979 M   Szczecin 93 DNF
DNF Kamila Rybaczek 1984 K   Warzymice 110 DNF
DNF Artur Rybaczek 1981 M   Warzymice 111 DNF
DNF Bartosz Smęda 1986 M   Szczecin 98 DNF
DNF Jakub Strugielski 1988 M   Szczecin 50 DNF
DNF Andrzej Świerek 1976 M Ironman Szczecin Dołuje 4 DNF
DNF Sebastian Załęski 1973 M Garage Team Szczecin Szczecin 107 DNF
DNS Damian Wojcieszonek 1997 M CS Ironman Szczecin 1 DNS